MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8034556
nr 803 4556
Byrå
1880-tal, Bemålad, längd: 82, djup: 46, höjd: 130
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:54:09
500 kr
700 kr
900 kr